Nedaří se Vám rozjet podnikání? Potřebujete „nastartovat“? Nejste zběhlí ve tvorbě webu nebo reklamě na internetu? Chcete se zviditelnit? Jsme tu pro Vás!

Marketing

Zabýváme se reklamou na internetu. Od nejzákladnějších věcí jako je plošná reklama (bannery a jiné grafické reklamy), přes textovou reklamu, intextovou reklamu, až po SEM (nejvýhodnější PPC reklamy). Reklama proudí přes různé kanály jakými jsou například Facebook, vyhledávání na Googlu (AdWords), na Seznamu (Sklik), obsahové reklamy a další.

Příklad 1:

Máte kadeřnictví, webové stránky, ale návštěvnost webu a tudíž i samotného kadeřnictví je nízká. My se postaráme o to, abyste se zobrazovali na prvních pozicích vyhledávání, když někdo bude hledat na Googlu nebo Seznamu slovo kadeřnictví, kadeřnictví Jihlava, levné kadeřnictví, atd. Rovněž jsme schopni nastavit reklamu na Facebooku tak, aby se lidem ve Vašem okolí, kteří se například zajímají o módu, úpravy vlasů zobrazoval Váš profil s nabídkou na úpravu vlasů.

Web

Provádíme tvorbu webů na míru přesně pro klienta. Rychle, kvalitně a levně. Máte obchod se zdravou výživou? Prodáváte palivové dřevo? Nabízíte doučování českého jazyka, matematiky, hry na klavír? Přesně pro Vás jsme tady!

SEO optimalizace samozřejmostí! (web se bude zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na Google nebo Seznamu na lepších pozicích a to bezplatně!)

Ceny od 5 000 Kč za vytvoření stránek + 515 Kč roční poplatek za provoz.

Příklad 2:

Máte kadeřnictví v zapadlé uličce a tak je těžké získat klienty. Přátelé nedovedou dostatek známých abyste se uživili. Je načase o sobě dát vědět. Zhotovíme profesionální webové stránky, díky kterým získáte dostatek klientů. Navíc můžeme nastavit reklamu na tento vzniklý web (viz Příklad 1) a získat tak ještě o mnoho víc potenciálních klientů!

Grafika

Zabýváme se návrhy a zhotovením log, letáčků, bannerů a mnoho dalšího. Vytvoříme Vám kompletní design pro web, prospekty, provozovnu a po vzájemné konzultaci zadáme k výrobě (v případě polepů, či tisku letáčků) nebo zhotovíme webové stránky.

Příklad 3:

Otevíráte kadeřnictví, na dveřích máte zatím jen vytisknutý nápis Kadeřnictví s otevírací dobou a informací o provozovateli. Zhotovíme pro Vás na míru návrh na kompletní označení provozovny, kanceláře, nebo budovy, navrhneme logo, barevné téma, design webu, připravíme návrhy vizitek a letáčků. Následně můžeme dle návrhu web vytvořit (viz Příklad 2) a poté nastavit reklamu (viz Příklad 1).

 

 

Zaujala Vás naše nabídka, chcete něco vědět, nebo udělat hrubou cenovou kalkulaci? Kontaktujte nás!